2015 Parti Elbiseleri

Yaz ayının gelmesi ile başlayan partiler ile eğlenmenin ve de stres atmanın tam zamanı. Partilerde giyilen kıyafetlerde her yeni sezonda farklılaşarak bir değişim yaşatıyor. Bu sezonda yine değişen moda akımında belli stiller hala revaçta olup bazıları ise tamamen demode kaldı.

Parti Elbisesi Seçim ve Önerileri

Parti elbisesi olarak modası pek de eskimeyen tek renk mini elbise giyebilirsiniz. Hali hazırda olan bu mini elbisenizi aksesuarlar ile hareketlendirerek farklı bir forma sokmanız mümkün. Bu yıl çiçek desenli kumaşlarda moda olduğu için çiçek desenli mini elbise de kullanılabilir. Ayrıca uzun sırt dekolteli elbiseler ve tulumlarda gidilecek mekâna göre kullanılabilecek modeller arasındadır. Dantel elbiseler bu yılda oldukça revaçta olan modellerdir. Dantel elbise genellikle gece davetlerinde kullanılırken etek bölümleri kloş olan farklı renklerin ve sıcak renklerin kombinlenmesi ile gündüz partilerinde de giyilebilecek kıyafetlerdedir.

Uzun bir elbise tercih edecek iseniz mutlaka etek boyunun yeri öpecek kadar uzun olması gerektiğine dikkat edin. Bu yıllın trendi bu iken geçmiş yıllardaki moda akımlarında ayakkabının gözükmesi gerekiyordu.

Göbek dekolteli elbise ya da etek bluz yaratacağınız kombinasyonlara takı ve ayakkabı ile hareket kazandırarak parti havasına girebilirsiniz.

Elbiseniz gayet düz ve sade olabilir. Önemli olan bu sade elbisede kullanacağınız aksesuarlardır. Kullanılan aksesuarlar sonucunda en sade elbise bile farklı ve tarz bir havaya bürünebilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.