2015 Yılının En Moda Gece Elbiseleri

Yaz yaklaşırken herkesin etrafında yakın arkadaşı, kuzeni, kardeşi, amcası ya da yakınlarından herhangi biri evleniyordur. Yaz mevsimi düğün mevsimi olduğu için nişan, düğün fark etmeksizin özel günlerde giymek için abiye yani gece kıyafetleri aranır. Oldukça zor bir seçim aşaması isteyen gece elbisesi kişinin zevkine göre şekillense de biz bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için moda olan abiye modellerinden bahsetmek istedik.

moda gece elbiseleri
moda gece elbiseleri

Gece Elbisesi Nasıl Seçilmeli?

O gecenin en güzeli ve en çekicisi olmak istiyorsanız size önerimiz şıklık ile rüküşlük arasındaki o çizgiyi iyi görmeniz olacak. Abiye illa ki aşırı abartılı elbise anlamında gelmez. Daha sade, asil ve dümdüz bir renk elbise ile harikalar yaratabilirsiniz. Her şeyden önce kendinize yakışan modeli seçmelisiniz.

gece elbise seçimi
gece elbise seçimi

Gece kıyafetlerinde vazgeçilmez olan uzun elbiselere ek olarak bu yaz kısa ve alt kısmı kiloş modelli elbiseler çok trend. Boy olarak diz üstü ve diz altı boylar sık tercih ediliyor. Renk tercihinde ise her yıl olduğu gibi siyah yerini kimseye bırakmamış. Yani siz de siyahı tercih ederek asaleti yakalayabilirsiniz.

Sonuç itibari ile siz de düğün, nişan, davet ve mezuniyet gibi özel günlerde en dikkat çekici kişi olmak için mutlaka kendi bedeninize uygun olan, sizin teninize uyan bir renkte, hoş bir çanta ve ayakkabı ile kombinleyin ve dikkatleri toplayın.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.