Abiye Elbiselerde Dantel Detayı

Modanın her sene değiştiği ve yenilendiği günümüzde modayı yakından takip eden bayanlarında bildiği gibi yeni sezonda dantel detayı ön plana çıkıyor. Dantel genellikle gece elbiselerinde ve abiyelerde sık sık karşılaşılan bir model. Fakat genç ve dinamik tasarımcılar sayesinde dantelin alanı genişletildi ve hemen hemen her kıyafete eklenmeye başlandı. Şık bluzlarda, günlük elbiselerde ve abiye elbiselerde dantel detayı ile hareketlendirilmiş pek çok model bulmak mümkün görünüyor.

Abiye Elbiselerde Dantel Detayı
Abiye Elbiselerde Dantel Detayı

2013-2014 sezonunda alt yapısı yapılan dantel, 2015’in yeni sezonunda abiye elbiselerde en çok göze çarpan materyallerden biri olacak. Şık ve asil duruşun simgesi olan dantel ile bayanlar daha zarif ve daha iddialı görünebilirler.

Dantel Detayı ile Daha Zarif Görünün!

Katılacağınız özel davetlerde veya özel günlerinizde şık ve kibar görünmek için kesinlikle dantel detaya sahip olan abiye elbise modellerini tercih etmelisiniz. Dantel detayına sahip olan elbise modelleri daha zayıf ve daha feminen görünmenize de yardımcı olacaktır.

Dantel Detayı
Dantel Detayı

Tercihini dantel detaylı bir elbiseden yana yapan bayanların dikkat etmesi gereken en önemli unsur bu elbiselere uygun olan aksesuarları seçmeleri olacaktır. Dantel detayı kullanılan bir elbisenin zaten hareketli bir model olduğunu unutmayarak çanta ve ayakkabı seçiminizde daha sade ürünler seçmelisiniz. Tüm gözlerin bir noktaya yani elbisenize toplanması için mümkün olduğu kadar az aksesuar kullanmanızda fayda var. Dantel detayının en yakıştığı renk olan siyah ile mükemmel bir duruşa sahip olabileceğinizi unutmayın!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.