Aman Allah’ım Düğüne Az Kaldı

Düğün için artık geri sayım başlamış ise kesinlikle hanımların telaşı zirve yapmış demektir. Çünkü gelin oluyorlar ve mükemmel olmalılar. Mağaza mağaza dolaşma ve gelinlik giy çıkar maratonu başlamış bulunmaktadır. Bazı gelinlerin büyük beden gelinlik modelleri bulamayacağı ve bulduklarının da içerisinden mutlu olabilecekleri bir seçim yapamayacağı gibi bir düşünceleri bulunmaktadır. Unutmayın ki kıyafetlerde yaşadığınız özgür beden furyası gelinliklerde de artık var.

Kendi bedenini çok iyi bilen büyük beden bir gelin seçeceği gelinlik ile kusursuz görünecektir ki düğünlerde genellikle gelinler hep kusursuz olmak isterler. Öncelikle şunu aklınızdan çıkartmamalısınız artık pek çok gelinlik firması 62 bedene kadar gelinlikler üretmektedir. Bu nedenle endişeleri bir kenara atın ve anı yaşamanın keyfini çıkarın.

Yani aman Allah’ım düğünüme az kaldı nidalarını gelinlik bulamam korkusu ile değil sadece heyecanlandığınız için atabilirsiniz.

Yeni Sezon Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Yeni sezon büyük beden gelinlik modelleri çoktan mağazalarda yerini aldı bile… Evet, bu harika gelinliklerden sizde giyebileceksiniz ama öncelikle kusurlarınızı tespit ederek doğru hamleyi yapmalısınız. Çünkü vitrinde gördüğünüz gelinlik sizde tamamen başka duracak.

Büyük beden gelinler çok fırfırı olan, balık kesim, prenses model, volanlı gibi kocaman olan gelinliklerden koşarak uzaklaşmalısınız. Fazlalıklarınızı geride bırakacak asimetrik, hafif balık, A kesim gelinlikler ilk denemeniz gereken gelinlikler olmalıdır.

Özellikle taş, dantel vs detayları pas geçmenize hiç gerek yok. İstediğiniz kadar olsun ama uygun gelinlikte olsun. Eğer bel bölgeniz ince ise kesinlikle bele oturan sezon gelinliklerini deneyiniz. Yine kollarda askılar, tül detaylar sizi çok ama çok güzelleştirecektir. V yaka gelinlikler, kayık yakalar, kare yakalar, hakim yakalar, halter yakalar, straplezler ve son dönemlerde çok moda olan boyundan bağlamalı gelinlikler… Bu kadar geniş seçeneğiniz varken hangisini alacağınıza çok zor karar vereceksiniz. Bu arada uzun duvak ve kısa şaşalı duvakları da tamamlayıcı unsur olarak unutmayınız.

Beden özgürlüğünün gelinliklerde de başladığını artık biliyorsunuz. Peki, düğünde renkli gelinlik giymek istemisiniz? Cıvıl cıvıl gelinler için büyük beden renkli gelinlik seçeneğinizin de olduğunu unutmayınız. Bu mutlu günde en güzel sadece siz olacaksınız.

Mekâna Göre Seçim Yapın

Aklınız çok karışık ise büyük beden gelinlik modelleri seçiminiz için düğün mekânınızdan da ilham alabilirisiniz. Yazın kır düğünü yapacak iseniz uçuşan bir gelinlik seçebilirisiniz veya şifon yerlere kadar uzanan bir model ile kuğu gibi görüneceksiniz. Büyük bir otelde çok güzel bir düğün için uzun kuyruğu olan bir gelinlik yahut uzun duvak tercihinde bulunabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.