Bebek Tulum

Bebek Tulum

Bebek tulum setleri her bebeğin gardırobunda olmazsa olmazlardandır. Özellikle yılın daha soğuk aylarında küçük çocuğunuzu sıcak ve rahat tutmak için mükemmeldirler. Sıcak günlerde pijama veya hafif bir üst olarak da giyilebilirler. Bebek tulumları, pamuk veya yün gibi dokunması rahat olan yumuşak kumaşlardan yapılır. Küçük çocuğunuz için mükemmel seti bulabilmeniz için farklı stil, renk ve boyutlarda gelirler.

Bu tür tulumların çoğu, altı aya kadar yeni doğan bebekler için tasarlanmıştır. Çünkü bu, bebeklerin kıyafetlerinin çoğunu evlerinde veya araba koltuğunda giyme eğiliminde oldukları zamandır. Bu nedenle önce dış giysilerini çıkarmak zorunda kalmadan altlarını değiştirmeleri daha kolaydır. Bununla birlikte, daha fazlasını istiyorsanız, bazı markalar daha büyük boyutlar da sunar.

Bebek setleri genellikle iki parçadan oluşur. Bunlar bir tulum ve pantolon veya şorttur. Ancak bir ceket veya başka bir giysi içeriyorlarsa üç veya dört parça da içerebilirler. Parçaların beli lastiklidir, bu nedenle bebeğinizin hassas cildini tahriş edebilecek düğmelere, fermuarlara veya cırt cırtlara gerek yoktur. https://www.breeze.com.tr/Kiz-Bebek/Tulum en güzel bebek tulum modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Önceki İçerikDefacto İndirim Kodu Avantajları
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.