Bebelac Mama Neden Tercih Edilir? 

Her anne bebeği en doğal ve en zengin içeriklerle sahip besinler ile büyütmek ister. Yenidoğan bir bebeğin ihtiyacı olan besin şüphesiz ki anne sütüdür. Bu sütün eşsiz bileşeni sayesinde bebek ihtiyacı olan tüm gereksinimlerini karşılar.

Fakat her anne bu süte sahip olmayabilir  ya da süt yeterli  oranda değildir. Bu sebeplerden dolayı anne sütüne en yakın olan besin Bebelac mama olarak karşımıza çıkar. İçeriğindeki prebiyotik lifler sayesinde kolay sindirim sağlar. Bebeğin ihtiyacı olan tüm besinleri içinde barındırarak, bebeğin daha hızlı gelişmesine yardımcı olur.

Bebelac  farklı aylardaki bebeklerin özel ihtiyaçları gözetilerek formülize edilmiştir. Bebelac mama 0-6 ay, 6-9 ay, 12 ay, 12-24 ay, 24-36 ay olmak üzere hazırlanmıştır.

Bebelac Mama İçeriğinde Neler Bulunur?

Özel formül bebelac mama içeriğinde omega3, omega 6,protein, kalsiyum, vitaminler, mineraller bulunur. Bebekler bu formüller sayesinde gelişimleri desteklenir. Kavanoz mamalar da ise muhallebi, meyve püreleri ,çorba gibi gün içinde ihtiyaç duyulan besinleri içerir.. Her bebeğe hitap eden Bebelac ürünlerini https://www.ceybebe.com/bebelac adresinden satın alabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.