Bomber Ceket

Ceket modelleri arasında şişkin ceket olarak bilinen bomber ceket bel altları ve kol ağızları lastikli manşetlerden meydana gelen ceketler olarak biliniyor. Özellikle bazı modellerinin çok fazla şiş olması patlayacakmış gibi bir görüntü meydana getirmesinden dolayı bomber yani bombacı adını alıyor. 80’li yıllardan bu yana hem kadınlar hem de erkekler tarafından çok popüler montlar arasındadır.

 

Bomber Ceket Modelleri

 

Klasik görüntüsü bulunan yani kahve veya siyah deri görünümündeki bomber ceketler farklı materyaller ve tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Kapitone, çiçekli, kürklü, deri, desenle, spor kumaşlardan üretilmiş olanlar, payetli, pullu gibi birçok model ve çeşitli günümüzdeki varlığını koruyor. En çok tercih edilen modeller arasında siyah deri ceketler bulunuyor çünkü her türlü kombine kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

 

Bomber Ceket Fiyatları

 

Günlük şıklığınıza uyum sağlayan bomber ceketler gece şıklığınızı da tam anlamanıza yardımcı olacaktır. Gündüz şıklığını tamamlayıcı modeller çok çeşitli olduğu gibi fiyatları da çeşitlidir. Her bütçeye göre bomber ceket bulabilmek mümkündür. Payetli pullu modeller genellikle gece çıktığını tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Üzerinde payet, pul ve arma gibi materyal bulunduran ceketler fiyat açısından biraz daha yüksektir.
https://www.kirmizionline.com/bomber-ceket
adresinde bomber ceketleri bularak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.