Büyük Beden Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde birçok kadın tarafından tercih edilen tesettüre uygun elbiseler ve modeller dikkat çekmektedir. Bu tarz ürünleri üreten firmalar toplumun her kesimine hitap etmekte ve istenilen şekilde ürünler üretmektedir. Kişilerin alım durumlarına göre seçtikleri modellerde farklılık göstermektedir. Fit görünümlü tesettürlü kadınlarımız daha modelli ve şık elbiseler seçerken, kilolu kadınlarımız büyük beden tesettür elbise modelleri ve fiyatları bakımından araştırma yaparak elbise almaktadır. Büyük beden elbiselerin her firma tarafından üretime geçirildiği ve fiyat olarak farklılık gösterdiği bilinmektedir. Türkiye’de 60 bedene kadar üretim yapan firmalar bulunmaktadır.

Büyük beden elbiselerde kadının boyunun uzunluğuna göre modellerin boyu ve modeli belirlenmektedir. Bu özelliklere dikkat edilerek tasarlanan büyük beden tesettür elbiselerin çok daha şık görüneceği söylenebilir.  Bu modellerin hazırlanmasında dikkat edilmesi gereken en önemli taraf tesettüre uygun olmasıdır.

Büyük Beden Tesettür Elbise Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

Giyim üretimi konusunda büyük beden tesettür elbise modelleri ve fiyatları için Türkiye’deki tekstil ürünleri oldukça gelişmiş ve modernizedir. Her ürün bir önceki senden daha modelli ve daha şık tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Büyük beden tesettürlü elbise araştıran kilolu kadınlarımızın fazlalık olan bölgeleri kalça ve göbek kısımları ise daha koyu bir renk tercih etmelerinde yarar vardır. Tesettür elbiselerle beraber kullanılan aksesuarlarda çok önemlidir. Eşarp şal ve diğer aksesuarlar da elbise ye uygun renklerde tercih edilmelidir. Büyük beden elbise tercih eden kadınlarımız boş ve salaş modelleri tercih etmeleri daha uygundur. Kalın kumaşlı modellerden uzak durulmalıdır, daha ince kumaşlı elbise tercih etmeleri daha uygundur. Saten, şifon kumaşlarının kilo gizleyici özelliği bulunmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda saten veya şifon kumaş dökümlü elbiseler daha şık olacaktır.

Büyük Beden Tesettür Elbise Fiyatları

Büyük beden tesettür elbise modelleri ve fiyatları tercih ettiğiniz yere ve kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin özel tasarım bir tesettür elbise modeli seçtiğinizde fiyatlar 4 bin- 6 bin TL arası değişir. Fakat günlük normal bir elbise tercih ediyorsanız mağazalar dışında da uygun fiyatlara çarşılardan bu elbiseleri temin edebilirsiniz. Alım dışında dikim fiyatları da tesettür elbisenin modeline, kumaşına ve varsa üzerinde kullanılacak işlemelere göre farklılık gösterir. Bazen tesettür giyim tarzının diğer kıyafetlere göre daha pahalı ve daha zahmetli olduğu bir gerçek olsa da ücreti ne olursa olsun şıklığın kadınlar için fiyattan önce geldiğini unutmamalıyız.

Önceki İçerikUcuz Büyük Beden Abiyeler
Sonraki İçerikBayan Kombinleri
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.