Dantel Elbise

Dantel Elbise Önerileri

Evlerimizin her alanında karşımıza çıkan dantel detayları ve süslemeler kıyafetlerin ve aksesuarların da vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir. Eski dönemlerde sadece üst sınıf kişilerin giymesine izin verilen danteller artık günümüzde gelinlikler başta olmak üzere her kesimden insanın tüm kıyafetleri içerisinde yer alabiliyor. Modern teknoloji ile transparan ve esnek kumaşlara da uygulanabilen dantel detayları bu sayede modacıların elbiseler dışında gündelik kıyafetlere de dantel işleyebilmesini sağlıyor.

dantelli elbise

dantelli elbise

Günlük kombinler içerisinde bluzlarda yer alan dantelleri kot ile kombin yapabileceğiniz gibi dilerseniz şık bir kalem etek modeliyle birlikte de kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarında giyeceğiniz maksi elbiselerinizde de dantel detaylara yer vererek havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda abiye elbiselerin her bölgesinde kullanabileceğiniz dantelleri sırt dekoltelerinde ve kol kısımlarında kullanarak daha sofistike bir duruş yakalayabilirsiniz.

Dantel Elbise Rengi Nasıl Olmalı?

İpek, şifon ve tül ile birlikte kombinlenebilen elbiseler sayesinde katıldığınız özel davetlerinizde şık bir duruş sahibi olabilirsiniz. Ayrıca beğenmiş olduğunuz şık bir elbisenin dekolte kısımlarının fazla geldiğini düşünüyorsanız bu dekolteleri hafifletebilmek için dantel işlemeler kullanabilirsiniz.

dantelli elbise modeli

dantelli elbise modeli

Siyah bir dantel elbise ile asi bir duruş yakalayabilirken, beyaz bir dantel elbise ile daha masum ve sıcak bir duruş elde edebilirsiniz. Nikah gününüzde giyeceğiniz beyaz bir dantel elbise ile saflığı ve şıklığı tüm gün boyunca üzerinizde taşıyabilirsiniz. Doğru seçim ve kombin sayesinde şık ve zarif bir duruşu dantel elbiseler sayesinde elde edebilirsiniz.

Önceki İçerikBüyük Beden
Sonraki İçerikKısa Elbise
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.