Dolabınızda Bulunması Gereken Elbiseler

Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken bazı parçalar var. Zira bazı elbise modellerizor zamanlarımızda adeta kurtarıcımız haline dönüşebiliyor. Hangi ortama girerseniz girin sizi hem şık yapacak hem de adeta bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak olan elbise tabi ki mini siyah bir elbise. Kendinizi hem şık hissedecek, hem de asil, zarif ve havalı görüneceksiniz.

dantelli elbise
dantelli elbise

Bu elbise modeli öyle farklı tarzlar kullanılabilir ki birkaç tane edinmek isteyeceksiniz. Straptez, askılı, kabarık ya da oldukça dar. Dantelli, tüllü detaylı da olabilir. Eğer iddialı bir kadınsanız kırmızı bir elbiseniz olmalı. Daha kadınsı ve dikkat çekici olmanızı sağlayan kırmızı elbise modeli kısa, uzun, dantelli, tüllü hatta payetli bile olabilir. Kendi tarzınıza göre bir adet edinmelisiniz.

İddialı ve Sade Elbise Modelleri

Yine iddialı parçalardan biri payetli elbiseler. Oldukça dikkat çekici olması sebebiyle herkesin pek tercih etmeyeceği payet elbiseler doğru kullanıldığı vakit sizi harika bir kadın yapabilir. Vücut tipinize dikkat etmenizde fayda var. Sade, modern ve çarpıcı renklerde krep elbiseler düğün ve davetlerde sizin kurtarıcınız olabilir.

Özellikle streptez olanlar diğer aksesuarlarınızla uyum yakalamanızda size bir hayli yardımcı olabilir. Hatta üzerinize bir ceket alıp günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Dantel detaylı elbise modelleri size zarif bir hava katabilir. Son zamanların hızla öne çıkan parçası dantel muhakkak dolabınızda yerini almalı. Ancak abartmamakta fayda var.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.