En çok tercih edilen bayan parfümleri

Farklı aromalar ve bitki özleri ile özel olarak üretimi gerçekleştirilen bayan parfümleri, her yıl sezon farklı şekilde derecelendirilir. Fakat dönemsel etkilerden bağımsız olarak en çok tercih edilen bayan parfümleri bir klasik haline gelerek tüm kadınların ortak zevkleri olmuştur. Bu açıdan yeni bir parfüm arıyorsanız ve en çok tercih edilen bayan parfümleri hakkında bilgi almak istiyorsanız listeye göz atarak parfümleri daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Dolce & Gabbana The Only One

Parfüm denildiğinde akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Dolce Gabana, The One modelinin ardından 2. klasik versiyonunu da yaratmayı başardı. Menekşe ve kahve gibi farklı aromaların kullanıldığı bu parfüm, çok özel seçeneklerden bir tanesi olarak görülüyor.

Burberry Her Eau de Parfum

Parfüm konusunda kadınların en çok ilgi gösterdiği diğer marka ise Burberry. Ürettiği özel parfümler ile akıllarda kalmayı başaran ve aynı zamanda bir klasik haline gelen marka, yeni özel parfümünde de yine marka çizgisini sürdürüyor.

Jean Paul Gaultier Scandal by Night

Hareketli olmayı seven kadınların tercih ettiği bu özel parfüm, bal aromalı ve tercih eden kişilerde aynı zamanda bir bağımlılık yaratıyor. Kokusunda çok fazla değişiklik istemeyen, uzun bir süre aynı kokuyu kullanmak isteyen kadınlar bu seçeneği mutlaka değerlendirmeli.

Chanel N°5 Parfum Red Edition

Kadın parfümü denildiğinde imza atmayı başararak bu konuda çok iddialı olduğunu yıllardan beri net olarak gösteren Chanel, özel kırmızı versiyonuyla da bu konuda başarıya ulaşmış başarmış durumda. Alternatif, farklı ürün arıyorsanız da mutlaka bu markayı değerlendirebilirsiniz.

Dior Joy

Çiçek aramalarından oluşan parfüm, sıcaklığı ile dikkat çekiyor. Özel bir karışımı olarak markanın en özel ürünlerinden bir tanesi olan Joy, farklı olmak isteyen kadınlar için ideal. Kadınlarda yarattığı büyük memnuniyet markanın bugüne kadar popüler olmasını ve aynı çizgide kalmasını da sağlamış durumda.

Estée Lauder Beautiful Belle

Çiçeklerden esinlenerek hazırlanan bir diğer parfüm ise özellikle yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında. Hafif ve etkileyici kokusu ile kadınların girdiği ortamda fark yaratmasını sağlayan Estée Lauder Beautiful Belle, kokusuyla unutulmak istenmeyen kadınlara hitap ediyor.

Tüm dünya genelinde yaptığı üretimlerle bu konuda farklı alternatifler yaratan markalar, mutlaka değerlendirilebilir. Özellikle yeni bir arayış içerisindeyseniz, farklı olmayı istiyorsanız en popüler ürünlerin yanı sıra piyasaya yeni sürülen, popüler marka ürünlerini tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.