Evdeki Kıyafetlerle Nasıl Kombin Yapılır

Evde bulunan pek çok kıyafet ile çeşitli kombinler yapılabiliyor. Aradaki uyumu yakaladıktan sonra her türlü kıyafeti birbiri ile kombin yapmamız mümkün olabiliyor. İnsanların büyük bir parçası olan modaya uygun olarak giyinmek kendi kıyafetleriniz ile artık daha da kolay. Aynı zamanda, illa modaya uyum sağlamak için kendinize yakışmayan kıyafetleri giymenize gerek yoktur. Kombin yaparken, mutlaka kendi vücut ölçülerinize uygun olacak şekilde kombin yapmanız öneriliyor. Son zamanlarda, insanlar modaya uyum sağlamak için kendilerine yakışmayan kıyafetleri tercih ediyorlar. Evinizdeki kıyafetlerden kendinize bir kombin oluşturacaksınız mutlaka vücut ölçülerinize ve kıyafetlerin tarzına bağlı olarak tercih yapmanız daha şık olmanızı sağlar. Belli bir tarzı yakalamak son derece zor bir durumdur. Sizde, bir tarzda takılı kalmayıp her tarz kıyafeti düzgün bir şekilde kombin yaparak giymelisiniz. Böylece çok daha fazla seçeneğiniz ortaya çıkmış olur. Her gün için farklı bir kombin yapmak isteyen kişiler daha yaratıcı olarak bu problemi ortadan kaldırabilirler.

Pantalon Kombineleri 

Hem sokak giyiminde, hem de özel günlerde en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olan pantolonlar birbirinden farklı şekilde kombin yapılabilir. Her kadının evinde birbirinden farklı modellerde pantolon çeşitleri mevcuttur. Her pantolonu farklı bir kombin ile giymek gerekir. Örneğin, evinizde yüksek bel gri bir pantolonunuz var ise crop ve siyah bir bluz ile kombin yapmanız son derece ideal bir tercih olacaktır. Yüksek bel kot pantolonunuz var ise, bunları daha çok beyaz tonlarında üstler ile kombin yapmamız gerekir. Aynı zamanda, spor ayakkabı tercih ederseniz oldukça şık duracaktır. Kumaş pantolon, kombini yapmak isteyen kişiler daha çok gömlek tarzı ya da şık bluzları tercih etmelidir. Kotlar, her zaman kurtarıcı parçalar olduğu için dolabınızda mutlaka güzel bir kot ile yapılmış kombinlerinizin olması gerekir.

Etek Kombinleri

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden bir tanesi etekledir. Her kadının dolabında birbirinden farklı etek modelleri bulunduğu için bu etekler ile çok iyi kombinler yapmak mümkündür. Özellikle, son yıllarda çok moda olan ekoseli etekler ile krem rengi boğazlı kazakları kombin yaparak hem şık hem de tatlı bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Kış ayları için etek kombini yapacaksanız eğer mutlaka çizme tercihinde bulunması daha şık olmanıza olanak sağlar. Etekler ile, en uygun olacak ayakkabı modeli çizmeler oluyor. Aynı zamanda uzun kabanlarla etekler çok havalı bir görüntü ortaya çıkarıyor. Siyah ya da beyaz bir etek tercih edecekseniz mutlaka üzerine siyah bir bluz giymeniz gerekir. Aynı zamanda volanlı bir etek yiyecekseniz mutlaka üzerine dar bir üst giymenizde fayda vardır.

Kombin Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Evinizdeki parçalardan kombin yapmaya çalışırken dikkat etmeniz gereken pek çok konu yer alıyor. Özellikle basen bölgeniz geniş ise mutlaka alta doğru genişleyen elbiseler tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda, bel oyuntusunu ortaya çıkarmak adına geniş elbiselerin üzerine kemer takmayı ihmal etmemek gerekiyor. Üzerinizdeki ne kadar güzel bir parça olursa olsun doğru bir şekilde kombin yapılmadığı zaman güzel bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. Artık her rengi birbiriyle giyebileceğimiz bir moda anlayışına sahibiz bu nedenle Renk uyumuna takılmaktan vazgeçmeniz gerekir. Fakat kumaş yapılarına dikkat etmek gerekiyor. Eğer tercih ettiğiniz kıyafet kışlık ise  üstünüze kesinlikle yazlık bir kıyafet tercih etmemeniz gerekiyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.