Havaianas Terlik Modası

Yaz aylarının yaklaşmasıyla terlik modasının iyiden iyiye kendini göstermeye başladı. Her yaz sezonunda birbirinden farklı renklerde, cıvıl cıvıl terlikler sahilleri süslüyor. Havaianas terlik modeli erkek ve kadın terlikleriyle yeni sezonun daha da şenleneceği söylenebilir. Havaianas parmak arası ilk olarak Brezilya sahillerinde ünlü oldu ve oradan tüm dünyaya yayıldı.

Terlik Sezonu Açıldı
Kadın terlik modelleri yazın gelişiyle hareketlenmeye başladı. Kadınlarına ayak sağlığı düşünülerek ergonomik olarak tasarlanmıştır. Böylece daha kullanışlı ve ayağın kalıbına uyan modeller çıktı. 2016 sezonunun en iddialı terlik modelleri görücüye çıkmaya başladı. Sade ve şık modeller olduğu gibi gösterişli, cafcaflı denebilecek modeller de farklı kesimlere hitap ediyor. Bu yüzden terlikler yalnızca sahilde giyilen basit bir aksesuar olmaktan çıkıyor.

2016 sezonu modelleri arasında Havaianas terlik modeli dikkat çekiyor. Renkli, zevkli ve çiçekli modelleri göze çarpıyor. Eskiden bayrak motifleriyle dikkat çekiyordu. Parmak arası terlikler arasında en rahatı denebilir.

Havaianas terlik
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.