Kısa Kokteyl Elbiseleri

Fiziğinizin güzelliğine güveniyorsanız yeni sezonun kokteyl elbiselerine bayılacaksınız. Farklı modellerin ve renklerin bir araya getirilerek oluşturulduğu koleksiyonlarda mezuniyetinize ya da balonuza özel mükemmel abiyeelbise bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Her zevke uygun olarak seçilen renkler, tül ve süslü taş detaylar ile taçlandırılarak beğenilere sunuluyor.

kısa elbise

Özellikle bacak boyu uzun olan bayanlarda kusursuz bir görünüm kazanacak olan kokteyl elbiseleri, isteğe göre sade ya da iştihamlı modeller olarak tercih edebilirsiniz. Elbisenizi kombinlerken kesinlikle yapacağınız ayakkabı seçiminde platform topuk tercih ederek daha zarif görünebilirsiniz.

Belden Oturmalı Elbise Modelleri

Belinizin inceliğini ortaya çıkarırken sizi sinir eden basenlerinizi gizlemek için belden dar olan elbise modellerini tercih etmelisiniz. Bu elbise modelleri sayesinde daha zarif ve kusursuz görünebilirsiniz. Her bayanın birbirinden farklı vücut tipi ve sorunu olsa da doğru seçilecek olan elbiseler sayesinde bu problemler ortadan kaldırılabilir.

kokteyl elbiseler

kokteyl elbiseler

Bunun yanı sıra göğüslerinizin büyüklüğünden ve omuzlarınızın genişliğinden şikâyetçiyseniz bu kez de dikkati bacaklarınıza vermelisiniz. Straplez elbiselerden uzak durmalı ve mümkünse üzeri daha dar ve sade olacak elbiseler tercih etmelisiniz. Bacaklarınızın güzelliğine güveniyorsanız kısa elbiseler kullanabilir ve bu şekilde sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sorunla savaşmanın bir diğer yolu ise saçlardan geçiyor. Omuzlarınız geniş ise saçlarınızı kısa kestirmeyi asla düşünmemelisiniz. Saçlarınızı açık bırakarak daha kibar ve zarif bir görünüme kavuşabilir ve kusurlarınızı da kolaylıkla kapatabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.