Nişan İçin Hazırlanmak

Eşinizin, dostunuzun, kızınızın, oğlunuzun evlilik yolundaki ilk ciddi adımında yanında olmak ve ona destek olmak çok gurur vericidir. Bu nedenle gideceğiniz nişanın önemini ve sizin konumunuzu herkese gösteren kıyafet seçimleri yapmanız gerekmektedir. Nişan için abiye modelleri seçimlerinizi yaparken kesinlikle yaşınızı, konumunuzu ve mekan uyumunu göz ardı etmeden karar vermelisiniz.

Nişanlar söz konusu olduğunda genellikle erkek tarafı ile gelin tarafı arasında şıklıkta tatlı bir rekabet söz konusu olabilmektedir. Özellikle kayınvalidelerin gelinleri gölgede bırakacak tasarımlar ile boy gösterdikleri bilinen büyük bir gerçektir. Gelin hanımlar sade seçimlerde yapmış olsalar en çok taşlı abiye kimde ise o kişi kayın validededir hemen anlayacaksınız.

Yoğun koşturmacanın dışında kalıp elbise aramak için pek vaktiniz kalmıyor ise kesinlikle son moda abiyelere ve öneri kombinlere göz atmalısınız bu işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Nişanlar İçin Tercih Edebileceğiniz Abiye Modelleri

Nişan için hala akılınız karışık ve seçim yapmakta zorlanıyor iseniz bu yıl ilk olarak toprak renginin çok ama çok moda olduğunu ve abiyelerde de sıklıkla kullanıldığını bilmelisiniz. Özellikle nişan merasiminin yapılacağı mevsim nişan için abiye modelleri seçimlerinizi yapmanız konusunda size yol gösterici olacaktır.

Bahar ve yaz aylarında çiçekli uçuş uçuş harika abiyeleri giyebilirsiniz ama kış aylarında elbette bu şekilde giyinirseniz hasta olursunuz. Fiziğinize göre doğru seçimler yapmak yine sizi bir adım öne geçirecek en önemli unsurlardandır. Mevsimsiz olarak tabir edilen renklerden tercih ederek yine uzun veya kısa abiyeler ile dikkatleri kolayca çekmeniz mümkündür. Şıklığından ödün vermeyenler için her zaman siyah abiyeler popülerliğini korurken çok daha renkli olabileceğiniz seçeneklerde hali hazırda sizi beklemektedir.

Nişan abiyelerinin her dönem vazgeçilmezi olan taşlar, gipürler, danteller yine oldukça moda…  Ayrıca belden oturan ve kalem abiyelerin de vitrinlerde her daim olduklarını unutmayınız.

Ufak Bütçeler ile Şık Olun

Hanımlar nişan için abiye modelleri bakarken biraz daha uygun seçenekler bulmak isterseniz kesinlikle internet sitelerine göz atmalısınız. Oldukça geniş elbise seçeneği ve renk seçeneği ekranınızda dakikalar içinde serilecektir. Nişana sayılı günler kala hem abiyeler konusunda çok daha fazla fikir edinmiş olursunuz hem de fiyat karşılaştırması yapmanız çok daha kolay olur.

Nişan için saç, makyaj, ayakkabı, çanta derken elbiseyi hem şık hem de uyguna getirmek çok büyük avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle markaların bile internet satışlarında mağaza fiyatlarından çok daha uygun olduğunu unutmayınız. Bu tarz nişan için abiye modelleri için alışverişlerinizi yaparken beden ölçülerinizi iyi bildikten sonra bir elbise fiyatına tüm kombininizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.