Öneriler

Cazibeli Görünmek için 4 İpucu!

Karşı cinsinizin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz? Ya da yeni bir ortama davet edildiniz fakat tüm bakışların üzerinizde toplanmasını mı istiyorsunuz? ”Evet!” dediğinizi duyar gibiyiz. Öyle ise yazımızın devamını okumaya başlayın! İşte, cazibeli, baş döndürücü görünmek için 6 stil ipucu…

Dantelli Elbise Giyin!

Zamansız stil dantelli elbise karşısında hiç bir stil duramaz. Çok zarif, dişil ve çekici görünen dantel bir elbise giyin. Renk için esmerseniz kırmızı, sarışınsanız siyah diyoruz. Etek boyu mini olursa ne âlâ, uzun bir elbise de tercih edebilirsiniz tabii ama derin bir yırtmaç mutlaka olsun!

dantelli elbise modeli

dantelli elbise modeli

Çarpıcı Göz Makyajı

Kusursuz ve çarpıcı bir makyaj sizi hem seksi hem de bakımlı gösterir. Göz makyajı çok etkileyici olmalı. Buğulu göz makyajını deneyin. Rujunuz canlı kırmızı veya kıyafetinize, yüzünüze uygun parlak simli renkte kullanılabilir!

Yüzünüze Yakışan Saçlar

Eğer yüzünüzün güzelliğine güveniyorsanız, saçınızı şık bir şekilde toplayın. Aksini düşünüyorsanız ilginin odak yönü, açık ve ahenkli dans eden bukleli saçlar olmalı!

Stiletto Topuklu Ayakkabılar

Kuşkusuz sade bir güzelliği bile çok kışkırtıcı ve cazibeli bir havaya büründürecek ayakkabı stili Stiletto! En zarifinden, giysinizle uyumlu bir Stiletto giyin! İlk kez giymeyi düşünüyorsanız evde prova yapın, cazibeli görünmek için kendinizden emin yürüyün!

kırmızı stiletto

kırmızı stiletto

İşte hepsi bu kadar, bundan daha çekici olamazdınız! Yalnız dikkat çekeceğim, cazibeli olacağım diye abartmayın, hatta mekana katılmadan önce samimiyetine inandığınız dostlarınıza fikir beyanında bulunmalarını rica edin! Sonrası meydan sizin…

Önceki İçerikKısa Elbise
Sonraki İçerikTrend
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.