Siyah Abiye Üstüne Ne Renk Eşarp Takılır?

Kadınların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de siyah abiye üzerine hangi renk eşarp takılacağı yönünde oluyor. Siyah renk tercih edildiği zaman üzerine pek çok farklı tonda eşarp kullanmak mümkün olacaktır. Fakat bu renkler arasında en şık olanını tercih etmek gerekiyor. Siyah gibi düz ve risksiz bir renk tercih edildiği zaman şalınız ile kombini çok daha kaliteli bir hale getirmek mümkün olacaktır.

Özellikle gri ve yeşil tonlarındaki şallar çok fazla tercih ediliyor. Buna benzer pek çok renk bulunuyor. Kendi ten renginize de en uygun olan rengi tercih etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda makyajınızı da tercih ettiğiniz şal ile benzer tonlarda yapmamız gerekiyor. Şal renginin yanı sıra bir de şalın kumaşı da elbise ile uygun olmak zorundadır. Tercih edeceğiniz ayakkabı ve çanta rengi de belirlendikten sonra şal rengi belirlemek daha ideal olacaktır.

Krem Rengi Şal

Siyah abiye ile en çok yakışan renklerden bir tanesi krem rengi şal oluyor. Aynı zamanda her ten rengine uygun olmasından kaynaklı olarak ön plana çıkan renklerden bir tanesindir. Tercih edilecek olan ayakkabı ve çanta ile de her zaman uyum içerisinde olmasından kaynaklı olarak kadınların en çok tercih ettiği çal renklerinden bir tanesi biridir. Daha sade ve daha düşük bir görünüme ulaşmak isteyen kişiler genellikle krem rengi şal modellerini tercih ediyor.

Doğal şekli ön plana çıkarmak için krem rengi şal modelleri çok ideal bir tercih olacaktır. Ayakkabınızı ve çantanızı da krem tonlarında tercih ederek bu güzel bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Krem rengi şal tercih edildiği zaman daha renkli bir göz makyaj yapmak gerekir. Böylece makyajınız daha çok ön planda tutulmuş olacaktır. Krem rengi şal tercih ettiğiniz zaman değişik desenleri bulunan şalları da tercih edebilirsiniz.

Bordo Renk Tonlarında Şal Modelleri

Ya abiyeler ile en çok yakışacak renklerden bir tanesi bordo şal oluyor. Daha iddialı bir kombin yapmak isteyen kişiler genellikle bordo şal tercih ediyor. Aynı zamanda kırmızının diğer tonları da ya ile çok uyumlu olacağı için ön plana çıkıyor. Bordo bir şal tercih edildiği zaman mutlaka makyajınızı daha sadece sonları da tercih etmeniz gerekir. Son zamanlarda siyah abiyeler üzerinde en çok tercih edilen şal renklerinden biri olmuştur.

Son derece şık ve havalı bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Bordo bir şal tercih edildiyse mutlaka ayakkabı ve çanta modellerini siyah renklerde tercih etmek gerekir. Aynı zamanda bordo şal de sensiz bir şekilde tercih edilmelidir. Bordo çok kapalı bir renk olduğu için genellikle açık tenli kadınlara daha çok yakışacaktır. Koyu bir tane rengine sahip olan kadınların rengini daha koyu bir hale getireceği için bu renkleri tercih etmekten kaçınması gerekiyor.

Zümrüt Yeşili Şal Tasarımları

En havalı ve en şık duran renklerden biri olan zümrüt yeşili siyah abiye giyen kadınların tercih etmesi gereken eşarp renklerinden biridir. Özellikle açık tenli kadınlara çok yakışan bir eşarp rengi olmaktadır. Aynı zamanda zümrüt yeşili ile siyahın uyumu da son zamanlarda eğilim olmuş durumda. Zümrüt yeşili bir eşarp tercihi yapacak olan kişinin makyajına çok dikkat etmesi gerekiyor.

Zümrüt yeşili zaten çok çarpan bir renk olduğu için makyajı daha sade tonlarda tercih etmek gerekiyor. Genellikle krem ya da kahve tonları makyajlar ile son derece havalı bir görüntü ortaya çıkıyor. Zümrüt yeşili eşarp hemen hemen her renk ile uyum sağlıyor. Fakat özellikle siyah ve beyaz renkleri ile çok yakışan renklerden bir tanesidir. Fakat koyu ten rengine sahip olan kişilerin kaçınması gereken eşarp renklerinden bir tanesidir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.