Siyah Dantel Elbise Nasıl Kombinlenir

Dantel her zaman çok şık duran ve insanları daha havalı gösteren kumaşlardan bir tanesidir. Bu sebeple kadınlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Dantel istenildiği zaman şık kombinler yapmak için kullanılırken ayakkabı ve çantaya bağlı olarak spor olarak da kombinlemek mümkündür. Doğru parçalar tercih edildiği zaman son derece şık ve havalı bir görünüm elde etmek mümkün oluyor. Son yıllarda çok fazla moda olmuş elbiselerden biridir.

Hem kapalı kadınlar için hem de açık kadınlar için dantel elbise modelleri mevcuttur. Dantel çok hareketli bir yapıya sahip olduğu için ayakkabı ve çanta seçimini sadelikten yana kullanmak gerekiyor. Bu şekilde çok daha iyi bir görüntü ortaya çıkacaktır. Göz yormayan bir kombin elde etmek için makyajı da sade tutmak gerekir.

Geçmiş yıllarda da çok moda olan dantel elbiseler bu yılda yerini almış bulunuyor. Doğru şekilde kombin yapmak son derece önemlidir. Tercih edilen dantelin yapısına bağlı olarak yapılan kombinler değişiklik gösteriyor. Siyah dantel kadınları çok daha Asil gösterir. Bir davete ya da düğüne katılırken siyah dantel bir elbise giyerek etkileyici bir görünüme ulaşmak mümkün oluyor. Dantel elbiseler hem yazın hem de kışın çok fazla tercih ediliyor.

Kapalı Kadınlar İçin Siyah Dantel Elbise  Kombinleri

Kapalı kadınlar için pek çok dantelli elbise modeli bulunuyor. Bu elbise modelleri ne güzel bir şal ve ayakkabı ile kombin yapmak mümkündür. Siyah dantel bir elbise seçildiği zaman şal ya krem rengi ya da siyah seçilmelidir.

Aynı zamanda makyajı da krem tonlarında tercih etmek faydalı olacaktır. Dantel hareketli bir yapıya sahip olduğu için ayakkabı ve çanta tercihini daha düz renklerden yana kullanmak gerekir. Ayakkabı ve çantayı mat siyah seçmek ya da krem tonlarında seçmek gerekir. Bu kombin ile birlikte pek çok davete katılmanız mümkündür.

Parmaklarınıza gümüş yüzükler kullanabilirsiniz. Fakat dantel bir elbise tercih ettiyseniz kolye takmaktan kaçınmak gerekir. Son zamanlarda kadınların özel günlerde en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Doğru bir kombin yapıldığı zaman son derece etkileyici bir görüntü ortaya çıkıyor.

Açık Kadınlar İçin Siyah Dantel Elbise Kombini 

Siyah dantel elbise uzun tercih edilebileceği gibi kısa da tercih edilebilir. Tamamen kişinin zevkine bağlı olarak değişiklik gösterir. Tercih edilen elbisenin boyuna göre ayakkabı ve çanta tercihi yapılır. Kısa bir elbise tercih ettiyseniz mutlaka Stiletto tercih etmeniz gerekir. Çok daha şık bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Fakat tercihinize uzun elbiseden yana kullandıysanız platform topuklu ayakkabılar ideal olacaktır. Böylece boyunuz çok daha uzun görünecektir. Ayakkabınız ile çantanızın aynı renk olmasına özen göstermeniz gerekir. Dantel zaten göze çarpan bir detay olduğu için ayakkabı ve çantanın çok göz yormaması gerekir.

Bu sebeple siyah ya da krem rengi tercih etmek gerekir. Son derece şık bir görünüme sahip olacaksınız. Saçlarınızı atkuyruğu yaptırabilirsiniz. Böylece çok daha düz ve ışık görünmek mümkün olacaktır. Son zamanlarda kadınlar siyah dantel elbiselere karşı çok büyük bir ilgi gösteriyor. Adeta kadınların özel günlerde kurtarıcı parçası olmuş durumda. Mutlaka her kadının dolabında bulunması gereken elbiselerden biridir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.