Trend Abiye Elbiseler

Düğün ve davetlerde kadınların en çok tercih ettiği elbiselerin başında geliyor abiyeler. Davet, düğün, nişan gibi özel günlerin en özenli parçalarından birisi, tabii ki de en özeli. Abiye elbiseleri özel kılansa her zaman ve her yerde giyilemiyor olmaları. Bu yüzdendir ki tek bir gün ya da gece giyilecek dahi olsa düşünülenin daha üstünde ödemeler yapmaya bile razı olunabiliyor.

trend abiyeler
trend abiyeler

Abiye deyince ilk akla gelen haute couture elbiseler gelse de bir çok mağaza ve butikte bedene ve stile uygun abiye elbiseler bulunabiliyor. Artık neredeyse her mağazanın abiye reyonları bulunuyor. Spor ve basic markalar dahi kendi tarzlarında abiye elbiseler hazırlatıyorlar. Hızlı ve sosyal hayatın içindeki aktif yaşam tarzları kıyafetlerde basit, minimalist ve rahat tasarımları gerektiriyor.

Cesur Bayanların Dekolte Trendi

Özel davetlerde,düğün ve nişan törenlerinde abiye kıyafetler bayanların vazgeçemediği gözdeleridir. Konu abiye kıyafet olunca itinalı davranmak, son trendleri yakından takip etmeleri gerekiyor.  Dekolteli abiye modelleri kendine güvenen bayanlara hitap ediyor. Unutmamamız gereken bir detayda kullanacağımız aksesuarlar. Dekolte abiyeler de genelde zarif kolyeler dikkati çekiyor.

trend abiye modelleri
trend abiye modelleri

Ünlü markalarda dekolteli abiye modellerine defilelerinde de bol, bol yer vermeye başladı. Genellikle koyu renklerin daha fazla tercih edildiği Dekolteli abiye modelleri, her vücut tipine uygun nitelikte şık ve hoş kıyafet modellerinden oluşuyor. Abiye seçerken gözden kaçırmamamız gereken kıyafetimizi kullanacağımız mevsim.  Kışın daha koyu renkler yazınsa açık renkleri tercih ediyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.