Trend

En Güzel Nişanlık Modelleri

Evlilik hazırlıklarına başlayan çiftleri düğün öncesi nişan töreni bekler. Nasıl ki düğün denilince aklak gelinlik ve damatlık geliyorsa, nişan deyince de akla nişanlık abiye elbiseler gelir. Yıllardır hayalini kurduğunuz ve sevgilinizle bir ömür boyu sürecek birlikteliğe ilk adımı atmaya hazırlandığınız nişan töreninizde siz de törenin en şık ve gösterişli kişisi olmak, tören boyunca bir kuğu gibi görünmek istiyorsanız, tören için tercih edeceğiniz elbiseyi tercih ederken tüm detayları düşünmeniz gerekir.

Nasıl Bir Nişanlık Tercih Etmelisiniz?

Nişanlık seçerken bazı noktalara dikkat ettiğinizde gecenin en şık kadını siz olabilirsiniz. Her şeyden önce nişan abiyenizi seçerken taşlarla, payetlerle süslenmiş çok allı pullu, aşırı dekolteli modelleri tercih etmemeye özen gösterin. Bu tarz elbiseler, dikkat çekenin siz değil elbiseniz olmasına neden olur. Aşırı dekolte ise gelin olmaktan çıkmanıza ve dekoltenizle ilgi odağı olmanıza neden olur.

nişanlık

nişanlık

Seçiminizi mutlaka son trend tasarımlardan yana kullanmak zorunda değilsiniz. Belki modanın kalbi o şekilde atıyor olabilir ama sırf moda diye vücudunuza yakışmayan, tarzınızı yansıtmayan elbiseleri tercih etmeyin. Son yıllarda çiftlerin birbirleri ile renk uyumunu yakalaması çok moda. Damatlık ve nişanlık seçerken bu ayrıntıyı da dikkate alabilirsiniz. Nişanlık seçimi ve en son nişan abiye modelleri için http://dugunmevsimi.com/abiye-ve-nisanliksafyayı ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın moda size yakışandır. Moda diye içinize sinmeyen kıyafetleri tercih etmeyin.

Önceki İçerikÖneriler
Sonraki İçerikUzun Elbise
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.