Uzun Elbise

Kadife Elbisenin Zarafeti

Kadife elbise modelleri hiçbir zaman modası kaybeden ve trajından hiçbir şey kaybetmeyen nadir modellerden biridir. Her geçen gün değerlenen kadife elbise modelleri her sene yenilenen modellerle birlikte ön plana çıkmaya devam ediyor. Gündüz ve gece davetleri fark etmeksizin kullanabileceğiniz kadife elbise modelleri şıklığı ile muhteşem görünmenize sağlayacaktır. Kadife elbise modelleri bu seneye damgasını vurarak önemli bir çıkış yakaladı. Kadife elbise modelleri de bu çıkışı devam ettirecek gibi gözüküyor.

kadife elbise

kadife elbise

Fiziğinize göre güzel bir modeli bulduktan sonra sıra geliyor renk seçimi işlemine. Bayanların sıklıkla tercih ettiği modellerin renkleri siyah , yeşil ve mavidir. Fiziğinize göre ve kafanızda uyarladığınız bir modeli bulduğunuz da kesinlikle kaçırmadan muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kadife modeli elbisenizi seçtikten sonra sırada ki işlemimiz ise elbiseyi kombinlemek. Uygun aksesuar ve kıyafetimize uygun bir ayakkabı ile ışıl ışıl parlayarak çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz.

En Çok Terci Edilen Kadife Renkleri Nelerdir?

Kadife kumaşlar diğer kumaşlardan farklı olarak hem gece hem gündüz parlaklığını ve temizlik timsali naif görüntüsünü her zaman korur. Öte yandan kadife asaletin ve zenginliğin simgesidir. Elbette her tür kumaşa kendini kabul ettiren hakim renklerden biri olan siyah renk kadifeye de söz geçiriyor. Bordo kadifenin vazgeçilmez rengi olarak kadife elbise modelleri arasında yerini alıyor.

elbise modelleri

elbise modelleri

Elbette renkler bununla sınırlı değil. Mavi rengi kadife için göz ardı edilemeyecek bir renk. Mavinin parlak tonlarına gökyüzünden alışan gözlerimiz aynı parlaklığı ve zarafeti iç açıcılığıyla kadife üzerinde de görmek istiyor. Bu nedenle mavi rengi kadife için vazgeçilmeyecek bir renk.

Önceki İçerikTrend
Sonraki İçerikAna Sayfa
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.