Vazgeçemeyeceğiniz Kıyafetler

Biz kadınlar konu giyim olunca gerekli gereksiz her şeyi satın alırız. Mutlaka bir gün o kıyafeti giyeceğimizi düşünürüz. Gardırobumuz tıklım tıklım doludur. Oysa her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gereken kıyafetler vardır. Bu kıyafetleri seçerken kullanım yerleri ve kullanım sıklığına dikkat etmelisiniz. Dolabınızı sadece kıyafetlerin konulduğu yer olarak değil fonksiyonel bir araç olarak görmelisiniz.

Vazgeçemeyeceğiniz Kıyafetler
Vazgeçemeyeceğiniz Kıyafetler

Gardırobunuzun Vazgeçilmezleri

Trençkot: Her dönemde modaya uyabilen ve şıklığınızı hissettirebilen trençkotlar her zaman asil duruşunuzu destekler. Tamamlayıcı özelliği olan trençkotlardan mutlaka dolabınızda bir tane bulundurmalısınız.

Babet: Rahat ve şık bir ayakkabı için her zaman babet seçilmelidir. Yüksek topuklu ayakkabılarla rahat edemeyen ve spor giyimin şıklığı yansıtmadığını düşünenler için en güzel çözüm babet ayakkabılardır.

Jean Pantolon: Her tasarımcının koleksiyonuna mutlaka eklediği Jean pantolonlar gardırobunuzda mutlaka yer almalı. Kendinden emin duruşunuzu yansıtacağını unutmayın.

Elbise Modelleri
Elbise Modelleri

Elbise: Davetlerin unutulmaz kadını olmak istiyorsanız gece elbisesi tam size göre. Bedeninize uygun ve sizi yansıtacak elbiseler seçmelisiniz. Gece elbisesi dışında siyah bir elbise her kadının mutlaka olmazsa olmazıdır. Zor zamanların kurtarıcısı olan siyah elbiseniz gardırobunuz vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor.

Blazer: Erkekler dışında kadınların vazgeçilmezi haline gelen blazer ceketler hem klasik hem de spor giyime hitap ediyor. Önden tek düğmeli olan bu ceketler gardırobunuzdaki kıyafetlerinizle her şekilde uyumludur.

Yüksek Topuklu Ayakkabılar: elbiselerinizin en büyük destekçisi tabi ki de yüksek topuklu ayakkabılar. Onların üzerinde yürümek zor olsa da buna alışmalısınız. Jean pantolon altında bile şık duran bu ayakkabılar için gardırobunuzda en özel yeri açmayı unutmayın.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.