Yeni Trend Danteller

Yeni sezonda sıklıkla karşımıza çıkacak olan dantel, kıyafetlerden ayakkabıya kadar tüm detaylarda geziniyor. Abiyelerin vazgeçilmezi danteller artık günlük hayatında vazgeçilmezi oluyor. Sonbahar ve kış sezonuna baharı yaşatacak olan güzellikteki dantellere yerinizi şimdiden açın.

Dantel Elbiseler

Dantel geceden günlük hayata akarken elbiselere de sirayet etti. Elbiselerin kol, yaka, etek ucu gibi detaylarına eşlik eden danteller ayrıca aksesuarlarda de görülecek.

dantel elbise
dantel elbise

Oldukça şık ve zarif olan günlük dantel elbise modelleri, vücut hatlarını belli eden modellerden uçuş uçuş olanlara kadar her yer de kullanılabiliyor.

Her renk bulabileceğiniz dantel elbiseler bohem tarzına yakın olan desen ve modellerde de sıklıkla kullanılıyor. Bu sezon son derece alımlı ve şık bir kreasyon hazırlamanız dantel elbiseler ile oldukça kolay olacak.

Bu sezon sizde modanın içinde yer almak istiyorsanız mutlaka gardırobunuzda dantel elbiselere yer açın.

Dantel Ayakkabılar

Dantel elbiselerin yanı sıra ayakkabılarda da oldukça farklı görüntüler sergileyecek olan dantel ayakkabılar, ayaklarınızın son derece güzel görünmesini ve dikkatleri üzerinize toplamayı başaracak olan parçalar. Stiletto ve ya bot tarzı olan modelleri kıyafetiniz ile uyumlu olacak şeklide seçmeniz mümkün.

yeni trend dantel elbise
yeni trend dantel elbise

Çanta ve Takılarda Dantel

Elbise ve ayakkabı dışında çanta ve takılara da dantel modası bulaşmış durumda. Dantel çantaları sonbaharda baharı anımsatacak güzellikler sunarken, kış sezonunda dantel örme fularlar ile oldukça şık bir kombin yaratmanız mümkün.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.