Yün Çanta Modası ile Farklı Bir Stil Anlayışı

Yün çanta modelleri konusunda geliştirilen moda anlayışı günümüzde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Yün çantaları süslemek için istenilen objeler kullanılabilir. Yün çanta modelleri için ponpon şeritler, deniz kabukları, tahta boncuklar kullanabilirsiniz. İstediğiniz tarzda süper stil çantalar yaratabilirsiniz. Bu sezonun en gözde yün çantalarının başında deniz kabuğu kullanılarak yapılan ürünler gelmektedir. Bu tarz çantaları yaparken süsleme kısmında zorlanabiliriz.

Yün Çantaların Tasarımı Nasıl Yapılır?

Yün çanta modelleri için elimizdeki iplerden yararlanabiliriz. Çantanın sert ve formunun bozulmaması istiyorsanız, kağıt ipler veya penye ipler kullanabilirsiniz. Bu yün çanta modasını kendiniz geliştirebilirsiniz. Hazırlayacağımız çantanın boyutlarının ne kadar olmasını istiyorsak zincir o kadar çekilerek işe başlanır. Mesela 25cm yün çanta için 25cm olacak şekilde zincir çekmelisiniz. Çantanın yüksekliğini de kendi tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz. Zincirin etrafına sık iğne yaparak örüyoruz.

Çantanın boyu ve yüksekliği istediğimiz seviyeye ulaştıktan sonra süsleme kısmına geçebilirsiniz. Hatta çantaya askı yapmak yerine eski kullandığınız çantaların askılarını da kullanabilirsiniz. Hatta makrome düğüm çeşitleri ile de askı yapabilirsiniz. Artık çantamızın üzerine iğne ve iplikle şeritleri, tahta boncukları, deniz kabuklarını dikebiliriz. Aynı zamanda deniz kabuklarına farklı bir hava katmak için bu deniz kabuklarını boyayabiliriz. İstersek çantamızın alt kısmını da püsküllerle süsleyebiliriz. Son olarak yapmış olduğumuz yün çantanın içerisine astar ekleyerek çantamızı yapmış oluyoruz.

Yün Çanta Modelleri Birbirinden Şık Tasarımlar Sunar

Yün çanta modelleri her zaman şık tasarımları ile güzel ve kullanışlıdır. Ama tabii yün çantaları daha çok kış mevsiminde kullanabiliriz. Yaz mevsiminde yünler yerine penye ipler geçiyor ve örülmeye onlarla devam ediliyor. Penye ipten daha çok paspas ve sepet modelleri görmeye alışkınız aslında ama portföyçantalar da bir o kadar yapılışı kolay ve kullanışlıdır. Bu sene hepimizin bildiği gibi püskül modası önde gelmektedir.

Yün çantaları püsküller, metal aksesuarlar, boncuklar, gipürler gibi akla gelebilecek ve zevkinize uygun her türlü detayla süslememiz mümkün. Aynı zaman da yün ile kendinize termos çantası, kalemlik, çantanızla uyumlu şapka tasarlayabilirseniz çok şık el emeği, göz nuru kendi ürünlerinizi göğsünüz kabara kabara sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda derseniz ki vaktim yok, ben uğraşamam ya da benim becereceğim bir iş değil diyorsanız, internet üzerinden farklı alışveriş sitelerinden yün çanta modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.